Це сталося вночі у селищі Ясіня Рахівського району Закарпаття, повідомляють читачі Громади Закарпаття.

Ідеться про автомобілі Nissan Patrol та Renault Duster, які знаходилися на території опорного пункту поліції у селищі Ясіня.

У підпалі підозрюють “чорних лісорубів”.

Нагадаємо, що раніше у цій де громаді у відповід на затримання,й опис незаконно вирубаної деревини нелегальні лісоруби порізали шини на цих же автомобілях поліцейських.

Деталі справи повідомимо згодом

Один коментар до “На Закарпатті спалили два поліцейські автомобілі”

Залишити відповідь