На Берегівщині русло Боржави звільнили від побутових відходів, пластику та деревини. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської облради Мирослав Білецький на своїй сторінці у мережі Facebook.

Не так давно неподалік села Квасово рятувальники спільно з фахівцями водного господарства встановили сітку між берегами, щоб стримувати сміття, що спливало за течією, зокрема і в сусідню Угорщину. Воно поступово там накопичувалося, а щоб це не призвело до негативних наслідків, на місці попрацювала важка техніка і звільнила русло від відходів.

Лише одна сітка затримала близько 10 куб. м деревини, пет-пляшок, скла, металу. Зібрані з водойми відходи відсортували та відправили на переробку.

Залишити відповідь