Про це повідомив народний депутат із Закарпаття Анатолій Костюх на своїй сторінці у мережі Facebook. Відключення скасують у рамках замірів реального електричного навантаження, що проводитиметься з 24 січня по 2 лютого в кожному регіоні України.

Це дасть чітко зрозуміти, скільки електроенергії споживає окрема область, і скласти нові графіки відключення світла.

Для споживачів це означає цілий день без вимкнень електроенергії в день, коли проводитимуть цей замір. Але при цьому в дні, коли «замірятимуть» не нашу область, на Закарпатті будуть нижчі ліміти споживання, тобто графіки можуть стати більш суворими.

Мусимо набратися терпіння на цих кілька днів, бо завдяки замірам зможемо отримати зовсім нові, оптимізовані графіки, які враховуватимуть реальне споживання електроенергії в нашій області🙏🏻

Коли буде наш день без відключень електроенергії – обов’язково повідомлю вас згодом, Закарпаттяобленерго поки не надає такої інформації.

Сьогодні режимні заміри проведуть у Черкаській, Івано-Франківській і Полтавській областях. Відповідно графіки погодинних відключень там не застосовуватимуться.

Також відомо, що 26 січня відбуватимуться заміри у Чернівецькій, Запорізькій, Київській та Херсонській областях.

UPD. Через значний дефіцит потужності в енергосистемі здійснення замірів споживання електроенергії на Івано-Франківщині, Полтавщині та Черкащині скасовано. Їх проведуть в інший день, деталі повідомлять згодом. Поки ж режимний день без вимкнення світла – перенесено.

Детальніше про заміри та нові графіки нардеп пообіцяв повідомити згодом.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *