Цехи з виробництва цигарок, до яких причетні українці, діяли під прикриттям складу в угорському місті Дебрецен, що за 150 км від обласного центру Закарпаття.

Після кількох місяців розслідувань і пошуків, виробнича лінія в Дебрецені була нарешті зупинена. Національна податкова і митна служба (NAV) провели рейд на тютюнову фабрику, замасковану під склад. Про це йдеться на офіційній сторінці служби.

Понад 100 податківців, залучених до спецоперації, вилучили найсучаснішу за останні роки лінію з виробництва сигарет та 16 мільйонів тютюнових виробів, виготовлених нелегально.

Коли прибув підрозділ NAV, для збуту було підготовлено мільйони сигарет – вони були майже готові до остаточного пакування.

У старій, занедбаній складській будівлі на околиці Дебрецена сучасні виробничі лінії могли працювати вдень і вночі, майже непомітно ззовні. Професійно побудована електрична мережа, прихована вентиляція, світло- і звукоізоляція та спеціально розроблений агрегатор в окремому приміщенні забезпечили тихе, непомітне виробництво. Майстерно спроектована ізоляція захистила навіть телефони. А добре обладнані та сучасні кімнати відпочинку, якими можна було користуватися щодня, зробили завод придатним для проживання.

Виробляючи сигарети без ліцензії, зловмисники завдавали значних фінансових збитків державі. Вартість вилучених сигарет становить близько 1 мільярда форинтів, техніка оцінюється в кілька мільярдів форинтів. Слідчі затримали п’ятьох громадян України, чотирьох чоловіків і одну жінку, і допитали їх як підозрюваних.

Дії Головного управління кримінального розшуку NAV запобігли потраплянню продукції з фабрики на чорний ринок, так як всього за кілька місяців було припинено крупномасштабне нелегальне виробництво сигарет. Нелегальну фабрику викрито спільними зусиллями понад сотні детективів, патрульних та спецпризначенців.

Відео спецоперації:

Більше новин читайте на нашому телеграм-каналі: https://t.me/GroZanews

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *