Про це офіційно повідомив Хустський ТЦК за результатами зустрічі із секретарем Хустської міськради Василем Губалем.

Нагадаємо, що раніше, зі слів дружини Олександра Мартиненка з села Димерка Броварського району Київської області, чоловіка кілька днів тримали у підвалі ХустськогоТЦК, а потім без скликання комісії один лікар цієї ж ВЛК у бланк із готовими підписами всіх лікарів вписав, що чоловік здоровий.

Про цей випадок Хустський ТЦК чомусь не повідомляє нічого. Раніше ми писали, що за цим фактом ДБР перевірить цей РТЦК та про те, що на Закарпатті працівники Хустського ТЦК відправили служити паралізованого чоловіка.

Залишити відповідь