20.08.2023 10:58 СПОРТ

В Україні стартував гандбольний сезон матчами за Суперкубок. У київському Палаці спорту 19 серпня відбувся матч між жіночими командами, сьогодні зіграють чоловічі.
Суперкубок України-2023.
19 серпня: «Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) – 34:27 (14:19).
20 серпня: «Мотор» (Запоріжжя) – «Одеса». Початок – 17.00.
Ігри транслюватимуться на телеканалі XSPORT, а також на сайті ФГУ.
