25.09.2023 11:25 СПОРТ


Стартував чемпіонат України з гандболу серед команд чоловічої Суперліги. Матчі 1-го пройшли в форматі двох з’їзних групі в Одесі та Броварах 22-24 вересня.

22 ВЕРЕСНЯ:

«Мотор» – «Ізмаїл» – 46:30

«Одеса» – «ХНУ ДЮСШ 1» – 38:27

«Донбас» – «СКА-ШВСМ» – 36:25

«Карпати» – «СКА Львів-КДЮСШ» – 29:13

23 ВЕРЕСНЯ:

«СКА Львів-КДЮСШ» – «Донбас» – 19:43

«СКА-ШВСМ» – «Карпати» – 29:25

«ХНУ-ДЮСШ 1» – «Мотор» – 19:46

«Ізмаїл» – «Одеса» – 29:35

24 ВЕРЕСНЯ:

«СКА-ШВСМ» – «СКА Львів-КДЮСШ» – 43:21

«Донбас» – «Карпати» – 41:21

«Ізмаїл» – «ХНУ – ДЮСШ 1» – 35:29

«Мотор» – «Одеса» – 42:25

У новому сезоні чемпіонат чоловічої Суперліги пройде в два етапи. На 1-му етапі всі команди грають кожна з кожною по три рази за туровою системою (з’їзні тури). Для зручності організації з’їзних турів команди поділені на групи А та Б за територіальним фактором. При цьому таблиця у чемпіонаті буде загальною для всіх восьми команд. Після шести з’їзних турів визначається підсумкова таблиця 1-го етапу (1-8 місця). За підсумками 1-го етапу команди відповідно до результатів будуть поділені на дві групи по чотири команди. На другому етапі Група І зіграє за 1-4 місця, група ІІ зіграє за 5-8 місця. В кожній групі на другому етапі проводиться по 4 тури. Очки здобуті на першому етапі зберігаються на другому етапі.

Залишити відповідь