Про це повідомляє журналіст-розслідувач Олена Мудра, систематизувавши офіційну інформацію, яка є доступною у мережі Інтернет. Журналістка, зокрема, дослідила, що кошти на окремі дороги були просто списані. Попри це, Виноградівська міська рада продовжила віддавати тендери на ремонт родині Лемак, зокрема 22-річній перукарці Оксані Лемак, яка дивом обійшла у конкурсі знані будівельні фірми.

11 березня цього року 22-річна перукарка з Виноградова Олександра Лемак реєструє підприємця. Вона збирається займатись серйозними справами: будувати дороги, виробляти бетон, торгувати залізом та будматеріалами, надавати консультації у сфері інжинірингу. За збігом обставин дівчина є дочкою депутата міськради Олександра Лемака. Дівчина відкрила ФОП за 4 місяці до проведення тендеру і поспішно закрила, освоївши кошти, аби не нести відповідальність за можливі невиконані роботи.

Відтак підписала довіреність зі своїм батьком Олександром Лемаком.

Він є депутатом Виноградівської міської ради, обраний від партії «За майбутнє». Зараз входить до комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, транспорту, розвитку підприємництва.

Вже 19 березня вона бере свій перший тендер у міськради – 49 тисяч гривень на поточний ремонт вулиці Королівська у Виноградові. Ну а далі перемоги в тендерах буквально звалились дівчині на голову: 62 виграшні тендери від Виноградівська міська рада на загальну суму 2 533 551 гривню. У тендерах, суми яких варіюються від 12 до 50 тисяч гривень, підприємиця була єдиною учасницею.

Батько-депутат Олександри ремонтує дороги з 1998 року. За останні 2,5 років підприємець виграв тендерів на поточний ремонт доріг на суму понад 6 мільйонів гривень. У 90% випадках замовником робіт виступала Виноградівська міська рада, інші – сільради Виноградівщини.

У сімейному підряді Лемаків є ще одна особа – Ігор Лемак. Це рідний брат депутата і дядько підприємці. Він займався ремонтом доріг з 1999 по 2019 рік. У 2016-2019 роках взяв тендерів на понад 12 мільйонів гривень. Тут також у 90% замовником виступала міська рада.

«Два місяці тому ми разом з Еліса Сідей інспектували поточні ремонти вулиць, які проводила перукарка Олександра Лемак. Зокрема виявили, що у Виноградові на вул. Ловги люди самі скидувались грошима на підвіз вулиці гравієм. В той же час акт виконаних робіт в міській раді підписали, гроші на рахунок перевели. 8 липня дівчина згорнула підприємницьку діяльність. Пояснювати, чому прийняла таке рішення після виграних тендерів на суму понад 2,5 мільйони, вона відмовилась, аби уникнути відповідальність за можливі претензії до якості і повноти проведених робіт», — пише журналістка.

             Виноградово з часу незалежності України залишається єдиним містом у Закарпатті, з найгіршими дорогами. Дрібні ямкові латання дорожнього покриття раз у 2-3 роки проблему не вирішують. І робляться, ніби навмисне, щоб було що ремонтувати одній родині на наступні роки. При чому все це робиться зі згоди міської ради та під носом у місцевих правоохоронців уже більше 20 років поспіль.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *