Після серії скандальних публікацій у закарпатських ЗМІ про те, що депутат Холмківської ОТГ Ігор Бадида намагається продати громаді за завищеною ціною приміщення свого готельно-ресторанного комплексу “Панська втіха” під ЦНАП, голова Холмківської ОТГ Тетяна Вачиля ініціювала створення комісії щодо вивчення альтернативних варіантів облаштування ЦНАПу ОТГ.

Власне скандал почався із розслідування закарпатського журналіста і депутата Ужгородської міської ради Віталія Глаголи про те, що в Холмівській ОТГ поруч із Ужгородом намагаються провернути аферу на 16 мільйонів гривень. Мова йшла про план купівлі ОТГ за 600 тисяч доларів під ЦНАП будівлі готельно-ресторанного комплексу “Панська втіха” у свого ж депутата Ігора Бадиди. За інформацією Глаголи, будівля коштує від сили 200 тисяч доларів. Тобто, на його думку, існує ризик, що 400 тисяч доларів із бюджету підуть просто комусь у кишеню.

Відтак, після скандалу головою ОТГ було прийнято рішення створити незалежну комісію із представників ОТГ та громадськості, яка б рекомендувала депутатському корпусу об’єктивний і альтернативний варіант вирішення питання про те, де найвигідніше громаді розмістити ЦНАП.

Серед варіантів, окрм готельно-ресторанного комплексу Ігора Бадиди, депутата ОТГ від партії “За майбутнє”, розглядається варіант реконструкції під ці потреби приміщення місцевої “Укрпошти” та побудову ЦНАПУ з “нуля”.

З початку створення комісії, дане питання мали вивчати і рекомендувати до розгляду депутатам ОТГ 10 чоловік. Однак, за інформацією Groza-news, з ініціативи валсника готельно-ресторанного кмплексу “Панська втіха” та депутата Холмківської ТГ Ігора Бадиди, кількість членів комісії була збільшена удвічі. Як повідомляють наші джерела, в основному, за рахунок людей, приближених до цього депутата.

Цей факт може свідчити про те, що більшістю членів комісії депутатському корпусу ОТГ намагатимуться подати проєкт розміщення ЦНАПУ громади у “Панській втісі”, як безальтернативний.

У свою чергу власник комплексу Ігор Бадида переконує, що приміщення його комплексу пристосовані до потреб ЦНАПу і зекономлять громаді час на реконструкцію або побудову нової будівлі під ці потеби. Разом з тим, депутат переконує, що прийме будь-яке рішення громади.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *