09.04.2023 10:00 СОЦІО


Стабільні надходження до бюджетів – один з елементів успішної боротьби на економічному фронті, повідомляє заступник голови ОВА Василь Іванчо.

За перший квартал 2023 року ми вже спостерігаємо позитивну динаміку: до загального фонду місцевих бюджетів Закарпаття мобілізували 2 млрд 517 млн грн податків, зборів та інших доходів. До речі, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року за приростом саме цих надходжень ми у трійці лідерів в Україні з показником 53,3%.

Водночас у регіоні фіксуємо і збільшення надходжень ПДФО. У порівняні з 2022 роком тут приріст становить 60,5%, що теж дозволяє бути серед лідерів.

Один із факторів, які впливають на такі результати, – переїзд підприємств з інших куточків країни, перереєстрація та сплата ними податків. Цьогоріч місцевий та релокований бізнес спрямував уже 610 млн грн ПДФО, що на 55,2 млн грн більше факту минулого року. Ми створюємо усі необхідні умови для комфортної роботи підприємців, започатковуємо програми підтримки, а вони своєю чергою допомагають нам розвивати економіку та наповнювати бюджети.

Ще одні хороші цифри: протягом трьох місяців до обласного бюджету спрямували 386,1 млн грн, що на 14% перевищує затверджені показники та на понад 54% більше факту минулого року.

Саме системна комунікація та робота на усіх рівнях, діяльність бізнесу дозволяють нам мати такі надходження. Звісно, тут неабияку роль відіграє сплата податків і військовими, тож спрямовувати кошти на їхню підтримку нині надважливо.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *