Сьогодні з нагоди Дня заснування колектив презентував глядачам новорічно-різдвяну програму, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної ради.

Символічно, звучала і композиція у виконанні Іштвана Хауса “I’ll be home for Christmas, but only in my dreams…”, написана у роки Другої світової війни про солдатів, які зустрічають свята в окопах на передовій і лише мріями – вдома, як, власне, і українські воїни зараз, відстоюючи незалежність України. Звучав і всесвітньо відомий “Щедрик” українського композитора Миколи Леонтовича, “Джингл беллс”, “Тиха ніч”, українські колядки та ряд інших новрічно-різдвяних композицій.

У ході концерту голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко привітав колектив хору і відзначив його директора Станіслава Сокача спільною нагородою облради та облдержадміністрації – нагрудним знаком “За розвиток регіону”.

“Культура і творчість, яку ви презентуєте не лише в Україні, а й по всьому світу – те, що нас відрізняє від окупантів і те, за що зараз на передовій стоять наші захисники. Тому обласна влада і надалі підтримуватиме культуру і ваш колектив зокрема. Ви – візитівка Закарпаття. Після ваших виступів у європейських країнах, нам легше домовлятися про співпрацю і вести діалог з регіональними лідерами. Вітаю вас з 30-річчям! Добра, миру і родинного тепла вашим сім’ям”, – побажав виконавцям голова облради.

Довідково

Академiчний камерний хор «Кантус» є лауреатом міжнародних конкурсів, учасником хорових фестивалів та форумів за кордоном – в Угорщині, Італії, Австрії, Швейцарії, Франції, Німеччині, Великобританії тощо. Репертуар різноманітний: духовна музика, музика Ренесансу, українські народні пісні, твори українських композиторів, колядки, джазові композиції та інші. Насамперед серед акцентів – сучасна музика. Назва колективу не випадкова. Слово «Cаntus» у перекладі з латинської означає «пісня, спів».

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *