Сьогодні офіційно стартувала робота унікальної спеціалізованої інтерактивної освітньої кімнати безпеки для дітей, де вони можуть отримати професійні знання щодо цивільного захисту у привабливій та доступній формі. Проєкт «Центр протипожежної освіти для дітей типу «Вогник» в Ужгороді» .

Навчальний простір – це ігрова зона, де облаштовано спеціальні імітатори ознак пожежі в місцях найчастішого їх виникнення, а саме побутові прилади в приміщеннях кухні та житлової кімнати. Також у класі влаштовані інтерактивні засоби, зокрема обладнання для перегляду навчальних фільмів про види небезпек, які можуть трапитись у житті, кімнату забезпечено також відповідними меблями і навчальними засобами. На стінах – тематична візуалізація з наочним зображенням пожежної техніки, правил поводження з вогнем та іншої інформації, в доступній для дітей формі.

Генеральний консул Польщі у Львові Еліза Дзвонкєвіч, зазначає, що у Польщі «Вогники» є майже у кожному районі і вони дуже різноманітні. Навчається у такій кімнаті майже кожна польська дитина. Відтепер діти у Закарпатті також можуть скористатися сучасним інструментом для навчання, інформує Закарпатська обласна рада.

Довідково:

«Польська допомога» – це багаторічна програма співпраці для розвитку, яку реалізує МЗС Республіки Польща у співробітництві з органами державної влади, неурядовими організаціями та місцевими структурами країн-партнерів, а також діяльність у заходах міжнародних організацій. Головною метою польської допомоги є підтримка сталого розвитку суспільства та економіки в країнах, що розвиваються, реалізація ініціатив, спрямованих на зменшення бідності, покращення здоров’я населення, підвищення рівня освіти тощо. Україна, після повномасштабної російської агресії, стала головним пріоритетом для реалізації концепції програми.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *