У Києві відбулася зустріч з керівництвом опозиційної угорської політичної партії “Momentum”. Про це повідомив радник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Роланд Цебер.

Окрім нього, у перемовинах взяли участь народні депутати Дмитро Разумков, Андрій Жупанин, Анатолій Костюх, Роберт Горват, Олексій Гончаренко, Володимир Ар’єв, Оксана Дмитрієва, Володимир Козак, Ольга Коваль та Євген Петруняк.

Партія “Momentum” представлена своїми депутатами в парламенті Угорщини та Євросоюзу. Угорські законодавці заявили, що всіляко виступають за підтримку нашої країни та наголошують, що теперішня позиція їхнього уряду є небезпечною не тільки для України, але й для самих угорців. Також депутати цієї партії активно виступають на вступ України до ЄС.

“Зворушливо було бачити, як різні українські партії відклали свої розбіжності та зосереджуються на спільній меті — перемозі у війні”, — сказав заступник лідера партії “Momentum” Мартон Томпош.

Українська та угорська делегація обговорили соціально-політичні питання і виклики між нашими державами.

“Насамперед ми наголосили, що Україна зацікавлена у взаємодії та добросусідських відносинах з Угорщиною, розуміємо що необхідно конструктивно та дипломатично підходити до усіх міждержавних питань […] Україні важливо мати стабільного та прогнозованого сусіда Угорщину, яка б підтримувала рух нашої держави в ЄС та НАТО, а також боротьбу проти агресії росії”, — зауважив Роланд Цебер.

Крім того, українські парламентарі зазначили, що Україна вдячна Будапешту за гуманітарну допомогу та за прихисток понад 800 тисяч переселенців, повідомляє Закарпаття 24.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *