Про це сьогодні під час зустрічі з громадськістю повідомили представники Тимчасової контрольної комісії (ТКК) з питань обґрунтованості тарифів на компослуги для населення краю Закарпатської обласної ради.

   Згідно з даними ТКК, Постановою НКРЄКП встановило на 2021 рік для АТ «Закарпатгаз» витрати/втрати газу на рівні 48 мільйонів 860 тисяч кубометрів. При цьому, за минулий рік втрати закарпатської газової компанії склали  понад 42 мільйони 298 тисяч кубометрів, що становить більше 14% від усього спожитого газу. За попередні роки ця цифра була менша майже утричі. Відповідно, оплата об’єму втрат лягає на плечі  споживачів блакитного палива. Відповідно, оплата об’єму втрат лягає на плечі  споживачів блакитного палива.

Це, власне, і викликає обурення населення та громадськості, представники якої сьогодні навідалися до керівництва Закарпатської облради.

За інформацією прес-служби Закарпатської облради, ТКК вже звернулася до керівництва Головного управління ДСНС у Закарпатській області щодо перевірки на предмет дотримання протипожежної безпеки, зокрема — витоку газу, усіх ГРП, що розташовані у межах Закарпаття.

У свою чергу, Головне Управління Держпраці у Закарпатській області у частині своїх повноважень, відмовилося перевіряти закарпатську газову кампанію та її мережі.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *