У Чорнобаївці на Херсонщині працюють 6 інженерів та архітекторів із Закарпаття, які обстежують будівлі після підтоплень внаслідок підриву Каховської ГЕС. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської обласної військової адміністрації Мирослав Білецький.
За його словами, на допомогу їм у найближчі кілька днів поїдуть ще 12 фахівців.
“Всі об’єкти слід оглянути, оцінити масштаби руйнувань, підготувати необхідну документацію. Щоб якомога швидше розпочати відновлення житлових будівель, нам потрібно розуміти, який обсяг робіт треба виконувати, та яке потрібне фінансування. Водночас за тиждень наші фахівці добре попрацювали: обстежили 70 житлових домогосподарств та 8 об’єктів комунальної власності, склали акти первинного обстеження, чек-листи з оцінкою масштабів руйнувань.Вдячний землякам за активну працю, яка вивела нашу область у лідери за темпами здійснення обстежень: Василю Пинзенику, Олегу Боршовському, Павлу Машіці, Василю Коштурі, Андрію Меденцію та Аскольду Шпитоку. Після поповнення лав фахівців, переконаний, роботи підуть ще швидше”, – розповів Білецький.
Більше новин читайте нашому телеграм-каналі







