Такі дані наводить Генеральний штаб Збройних сил України. За його інформацією, наразі число загиблих російських солдат становить понад 10 тисяч та чимала кількість наземної та повітряної військової техніки.

Для порівняння, у війні СРСР проти Афганістану (1979-1989) за 10 років радянська армія втратила близько 15 тисяч солдат. У Першій чеченській війні, ка тривала із 1994 по 1996 роки Росія втратила 5042 військових, а у Другій чеченській (1999-2000) — 7425 осіб.

Що маємо як наслідок?

Розв’язавши війну в Україні, Кремль, фактично, оголосив війну всьому західному світу. Ця війна не за НАТО та гарантії безпеки, а за цивілізований вибір та самоідентифікацію.

Список санкцій та їх ефект поширюються у геометричній прогресії. У Кремлі були абсолютно не готові до такого розвитку подій, і тепер намагаються врегулювати ситуацію всередині Росії. Паралельно 6 найпотужніших олігархів Росії, які фінансували ідеї Путіна, втративши вже 40% своїх активів, кинули його і виступили проти війни з Україною. В результаті багато російських чиновників та бізнесменів просто вивозять свої сім’ї та капітал із Росії.

Білорусь абсолютно програла. Лукашенко був потрібен Путіну лише як «політичний рупор», а територія його країни, як полігон для наступу в Україну. У разі очевидного провалу Кремль просто «здасть» Лукашенка, а Білорусь впаде в економічну кризу.

Карлик із Кремля явно недооцінив українську армію, отримавши по зубам на всіх фронтах і продовжуючи отримувати у відповідь на агресію достойну відсіч і військових і мирного населення.

Уже очевидно, що падіння російської економіки не вдасться зупинити, на країну чекають масові протести, які супроводжуватимуться хаосом, вуличними зіткненнями, свавіллям правоохоронних органів та силових структур.

У результаті Росію чекають 2 шляхи розвитку: або народ скидає Путіна і починає діалог із цивілізованим світом, або РФ перетворюється у Північну Корею-2, де за вбивають без суду і слідства за погане слово про президента

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *