Усвідомивши, що спроба окупувати Україну закінчилася провалом, кремль почав використовувати інструменти гібридної війни Такі, як створення тимчасово окупованих територій через напрацьовані практики загроз та шантажу. На Західній же Україні карлику прийшло в голову створити Федеративну республіку.

Однак, СБУ попередило таку спробу, затримавши російського шпигуна і розкривши план окупантів, за яким  до «Федеративної республіки Україна» мали ввійти Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська та Чернівецька області.

Утворення мало на меті розхитати ситуацію в тилу українських військових.

Організатора та ключових осіб затримали мережі на Івано-Франківщині. За інформацією спецслужби, в західних і центральних областях вони мали завербувати понад пів тисячі зрадників.

Озброєні сепаратисти мали ліквідувати ключових силовиків і представників влади. Після цього в регіонах планувалося захопити адміністративні будівлі та проголосити «народні республіки» за зразком так званих «Л/ДНР», а потім об’єднати їх у нову підконтрольну Росії державу.

Для цього організатор уже підготував готові маніфести українською мовою до армії, силовиків та цивільного населення України з закликами переходити на їхню сторону і скидати владу.

Очевидно, у кремлі слабо знають жителів Західної України, сподіваючись на такий сценарій. Хоча, це не означає, що у цих областях не треба слідкувати за потенційними прихильниками Русскаго міра серед релігійних, політичних, культурних та інших проросійських організацій.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *