Закарпатці у соцмережах оголосили збір коштів на лікування маленького жителя села Синевир Міжгірського району Павла Мотички, якому лікарі поставили смертельний діагноз.

Мотичка Павло, народився 05 вересня 2019 року народження. Коли Павлику виповнилося 6 місяців, батьки почали підозрювати що з малюком щось неладне.

Родина негайно звернулась до спеціалістів Закарпатської ОДЛ.

Аналізи, результати, діагноз – все як страшний сон: у Павлика генетичне захворювання СМА , від якого кілька років тому помер його старший брат – Юрчик.

СМА 1 типу – Спінальна м’язова атрофія – хвороба Вердніга-Гофмана. Це рідкісне нервово-м’язове захворювання, що передається у спадок. СМА зачіпає здатність повзати й ходити, рухати руками, головою і шиєю, а також дихати і ковтати. СМА 1 типу є найбільш несприятливою формою, за відсутності належного лікування діти не доживають до 2 років.

В цей момент життя родини немов обірвалося.На жаль в Україні немає зареєстрованих ліків, препаратів які могли б допомогти дитині. Це можна зробити тільки за кордоном.

Павлик з діагнозом СМА потребує  допомоги в  дороговартісному   лікуванні!

Зараз Павлику — рік і шість місяців, проте батьки від хвилювань не знаходять собі місця, адже стан їхнього сина погіршується з кожним днем.

слова матері Павлика:”Для моєї родини ця сума просто непідйомна і тому ми звертаємось до всіх народів світу, щоб вони допомогли врятувати наше янголятко”.

Для батьків є дуже важлива будь яка фінансова допомога та підтримка. Вони починали збір самостійно в соц. Мережах, оскільки багато фондів або відмовляли або залишали їх без відповіді.

Допомогти дитині можна на сторінці його матері у Фейсбук та взявши участь у розіграшах від небайдужих волонтерів. Також інформацію про допомогу можна знайти у Instagram.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *