Ужгородська міська рада збирається витратити на озеленення обласного центру Закарпаття 14 813 774,00 грн. Про це повідомляють читачі Groza-news.info, посилаючись на оголошений радою тендер на платформі Prozorro.

Ці кошти Ужгородська міська рада планує витратити на вирізку 185 дерев і покіс трави у парках “Боздошський”, “Підзамковий” та на деяких вулицях міста.

Хоча озелененням ощасливлять не всі вулиці міста. Адже до тендеру з озеленення та утримання зелених насаджень загального користування за кошти міста так і не потрапили вулиці Щедріна, Осипенка, Богомольця, Годинки, Тихого, Айвазовського, Острівна, Гарайди, Бестужева, Українська, Дівоча та Чорновола.

Крім того, як повідомляють джерела Groza.news.info в Управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області, в самій тендерній документації допущено грубі порушення, що призвели до плутанини та ввели в оману учасників.

Відповідно до тендерної документації, розмір забезпечення тендерної пропозиції становить: 443 900,00 грн.

У той же час помилку допущено у інформації про лот Лот 9. В Українській версії його сума складає – 167 964,00 грн, а в англійській — UAH 167900.00 …

Відповідно, розмір тендерного забезпечення розрахований і прописаний в тендерній документації неправильно і повинен становити – 443 964.00 грн. Можна припустити, що помилку зроблено свідомо, аби відхилити пропозиції “чужих” учасників торгів.

Також з тендеру видно, що участь у ньому взяло КП ″КОМУНАЛЬНЕ ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО″ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ яке  є пов’язаною особою із замовником.  Хоча, під час проведення відкритих торгів замовнику необхідно враховувати вимоги пункту 7 частини першої статті 17 Закону, яким передбачено, що замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі, якщо тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов’язаною особою з уповноваженою особою (особами) та/або з керівником замовника ( є листи-розяснення Мінекономіки та рішення судів з цього приводу)…

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
Один коментар до “Ужгород озеленять на майже 15 мільйонів гривень із порушеннями тендерної процедури”
  1. Все автомобильные дороги города дырявые из-за строительства братом мэра многоквартирных домов,а они уроды на разворовывают наш бюджет!!!Зеленский очнись,Нас обокрали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *