37-річному волонтеру благодійного фонду, який продав 20 палет з милом на 2,4 млн грн, призначили іспитовий термін на півтора року, звільнивши його від покарання. Відповідний вирок ухвалив Перечинський райсуд.

Гуманітарна допомога заїхала на Закарпаття у квітні 2022 року. На адресу благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд Ганни Чорній «Любов у кожному серці» привезли велику кількість господарського мила марки «Ukiskas». 23 палети з милом призначалися для потреб ЗСУ та людей, які постраждали від агресії рф, проте у січні волонтер організації, 37-річний Лері Келехсашвілі, продав 15 палет з господарським милом за 17 тисяч доларів. Хто став покупцем партії господарського мила «Ukiskas» – не уточнюється.

У суді Лері Келехсашвілі свою вину визнав повністю, щиро розкаявся та просив суддю затвердити його угоду з прокурором про визнання винуватості. Також у вироку суду зазначається, що волонтер перерахував на потреби ЗСУ 50 тисяч гривень.

Суддя Іван Ганько визнав волонтера винним за ч. 3 ст. 201-2 ККУ (торгівля гуманітарною допомогою), засудив його до п’яти років позбавлення волі, але звільнив від покарання, призначивши іспитовий термін на рік та шість місяців. До набрання вироком законної сили Лері Келехсашвілі перебуватиме під домашнім арештом.

Стежте за новинами Закарпаття та України у нашому Телеграм каналі.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *