Для цього персональному водію Богдана Андріїва за кошти платників податків Ужгорода призначено премію у розмірі 400%, повідомляють місцеві пабліки.

У повідомленні, зокрема, йдеться: “Як стало відомо, в ході журналістського розслідування, водій Богдана Андріїва (який є штатним водієм міськради), отримує заробітну плату біля 70 000 грн. в місяць. Саме цікаве те, що водію нараховується щомісячна премія у розмірі 400% від окладу “ЗА СЕКРЕТНІСТЬ”…”

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook
7 коментар до “Водій мера Ужгорода отримує 70 тисяч гривень щомісячної зарплатні”
  1. Ну і що далі ? Хто що буде робити з цим злочином? – ніхто бо всі просирали би державні кошти і правоохоронці теж.

    1. Так а про площу Петефі яку він реконструює уже 4 роки або про квіти на площі Петефі за 3 міліони. Це ще тот ганд*он. Тендери які вигравала його фірма на бруківку по всьому місту. Також у нього є будинок в Австрії за міліон $. Або син який їздить на каєні за 200 тис $. Напевно чесно зароблені гроші.

    2. До Ігора. Невже ви не можете зрозуміти, що так цинічно і відверто красти кошти як було до війни ніхто вам не дасть. Якийсь лінивий прокурор вже має відкрити провадження типу “внесення завідома неправдивих даних”. Мер, бухгалтер, касир, спеціаліст по корупції, це злочинне угрупування.

  2. У державних службовців зарплатня має бути мінімальною.Тоді буде справедливо по відношенню до народу. Дуже тяжку роботу виконують держ.службовці,ламають голови,як засхематозить деребан народного добра

  3. Так а про площу Петефі яку він реконструює уже 4 роки або про квіти на площі Петефі за 3 міліони. Це ще тот ганд*он. Тендери які вигравала його фірма на бруківку по всьому місту. Також у нього є будинок в Австрії за міліон $. Або син який їздить на каєні за 200 тис $.

  4. Так а про площу Петефі яку він реконструює уже 4 роки або про квіти на площі Петефі за 3 міліони. Це ще тот шахрай. Тендери які вигравала його фірма на бруківку по всьому місту. Також у нього є будинок в Австрії за міліон $. Або син який їздить на каєні за 200 тис $. Ужгород може бути один із основних туристичних городів України але із за таких людей у владі Ужгород не змінюється. Або лише в гіршу сторону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *