Чоловіків поспіхом о 2.00 ночі змусили пройти медкомісію, у них забрали телефони, щоб не змогли повідомити рідним, і вже зранку відправили на службу у Чернігівську область…
Про це повідомив журналіст з Вінниці Віталій Павловський. Він також додав, що серед тих, кого скрутили, у прямому розумінні, військові, був водій автобуса, який мав вести назад у Вінницю дітей зі збірної України з тхеквондо, котрі приїхали в Ужгород на змагання.
Більше про це ми писали у попередньому матеріалі.
Раніше ми вже повідомляли, що солдат Ужгородського РТЦК та СП, працівники якого крутили людей у Монаді, відкрив кафе у центрі Ужгорода. Та про те, що у Другому відділі Хустського РТЦК СП за 1300 доларів можна отримати відстрочку від служби на півроку. Також без реакції залишається факт перебування на посаді керівника Хустського РТЦК та СП любителя СРСР Василя Зубатова, який призивав на службу інвалідів та зробив 20-м офіцерам липові документи, щоб ті могли втекти за кордон.
Тут просто залишаємо красномовні коментарі закарпатців щодо отанної події в Ужгороді:





[…] Разом з тим, з інформації журналіста Віталія Павловського відомо, що з готелю забрали не лише водія. Про передісторію цієї події ми писали раніше. […]