Про це повідомив журналіст Віталій Павловський. Він також додав, що серед людей, яких уночі забрали військкоми, був водій автобуса, який перевозив юних учасників збірної з тхеквондо з Вінниці в Ужгород і мав повертатися з ними додому.

Чоловіків поспіхом о 2.00 ночі змусили пройти медкомісію, у них забрали телефони, щоб не змогли повідомити рідним, і вже зранку відправили на службу у Чернігівську область…

Ось, як описує цю історію Віталій Павловський зі словами: “ми ж не раша!!!..”:

“Водій “Ікаруса”, що перевозить діток з Вінниці на Ужгород, з готелю на спорткомплекс та знову в готель, заночував в хостелі «Монада», де його в 01.30 ночі разом з іншими чоловіками закрутили військові разом з поліцією!! Пояснення, що він єдиний водій з групою спортсменів збірної України, їм не аргумент! Всіх на нічну комісію, у воєнкомат! Телефони відібрали, інформацію своїм рідним, тренерам повідомити не було змоги.. спортсмени винаймають таксі та по місцю пробують виходити з положення, бо змагання ніхто не відміняв…

По закінченню комісії, водія Михайла думаєте відпускають?? Ні, йому вручають гарний військовий квиток та ВІДПРАВЛЯЮТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ на Чернігів… самі знаєте чому… А що вже людські відносини між людьми закінчилися?? Чи наші діти мають тепер з тренувального залу пішки йти до готелю в іншому місті… а харчування? Що це за таке відношення до дітей, до українців??А що повістка на відправку на збори, через 2..3 дні з Вінниці, вже не є варіантом? Дякуємо тренеру Валерію за справжню батьківську турботу про наших дітлахів, наших чемпіонів!! Ми українці! Наразі Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА, взяв під контроль ситуацію, обіцяє всі питання безпеки та транспортування спортсменів тримати особисто. Перевізник готує іншого водія для спроби повернути дітей тим же автобусом, що запаркований біля готелю.. А ключі від нього у воєнкоматі!!Просто вбиває ситуація.. ми ж не раша!!!…”

Ні Закарпатський ОТЦК, ні ГУНП у Закарпатській області жодним чином не коментують подію. Сама ж ситуація, очевидно, показує антицивілізований та антилюдяний підхід до мобілізації, про що у коментарях пишуть користувачі:

Раніше ми вже повідомляли, що солдат Ужгородського РТЦК та СП, працівники якого крутили людей у Монаді, відкрив кафе у центрі Ужгорода. Та про те, що у Другому відділі Хустського РТЦК СП за 1300 доларів можна отримати відстрочку від служби на півроку. Також без реакції залишається факт перебування на посаді керівника Хустського РТЦК та СП любителя СРСР Василя Зубатова, який призивав на службу інвалідів та зробив 20-м офіцерам липові документи, щоб ті могли втекти за кордон.

Якщо у вас є будь-яка інформація щодо протизаконних дій працівників центрів комплектування на Закарпатті, можете надіслати нам інформацію, відео або аудіофайли на електронну пошту, або приєднавшись до нашого Телеграм або писати нам на месенджер на нашій сторінці у Facebook

Також на нашому сайті Groza-news.info унизу вказана електронна пошта та є поле для звернення

Один коментар до “Працівники Закарпатського ОТЦК та місцевої поліції посеред ночі скрутили і силоміць забрали чоловіків з готелю в Ужгороді”

Залишити відповідь