17.08.2025 12:07 РАТУША
В Ужгороді нетверезий водій наїхав на групу людей, а вони потрощили його Mercedes-Benz C-класу.
Як повідомляють у соцмережі очевидці, біля ринку “Білочка” на вулиці Вілмоша Ковача (колишня Белінського), чоловік у стані сильного алкогольного сп’яніння здійснив наїзд на групу людей.
У результаті потерпілі не постраждали серйозно, проте, обурені його вчинком – побили автомобіль порушника. На фото, зокрема, видно розбите лобове скло.
