ГО «Антикорупційний штаб» у рамках презентації інноваційного діджитал-інструменту – Карти ремонтів поінформували, що в Ужгороді за останні 3 роки на ремонти витрачено 725 иільйонів гривень. Найбільше коштів пішло на досі незавершений ремонт площі Петефі,я кий розпочали ще у 2016 році.

Обіцянки завершити реконструкцію “до кінця року” ужгородці чують уже кілька років поспіль.

Наприкінці минулого року проєкт було закрито, розірвано договір із виконавчою компанією у зв’язку з процедурою коригування проєкту. Адже були виявлені додаткові роботи та мережі, які не були включені в проєктно-кошторисній документації. Другий етап ремонту стартував 30 квітня 2020 року.

Розпочинала ремонт фірма ТОВ “КБК” – улюблений підрядник Ужгородської влади, який зареєстровано в м. Київ. Підприємство унікальне, адже виконує майже всі види ремонтних робіт – від заміни підземних комунікацій до мощення ФЕМ-плитки, викладання бруківки та ремонту дорожнього покриття.

Ужгородцям навряд відомо, але майже всі серйозні підряди виграє саме ця фірма. Згідно з офіційними даними у відкритих реєстрах, в Закарпатській області ТОВ “КБК” вже виграло тендерів на понад 130 мільйонів гривень!

Завдяки “сірим” схемам місцевої влади, безліч підрядів фірма отримала в обхід тендерних процедур. Взагалом, за нашою інформацією, тільки в 2017 році ТОВ КБК отримало понад 200 млн гривень бюджетних перерахувань.

Згадуване ТОВ знаходиться під пильним оком правоохоронців, адже отримавши безліч багатомільйонних замовлень, підприємство не “вписується” в зазначені у договорах терміни, а виканані фірмою роботи – бажають кращої якості.

І це попри те, що у судовому реєстрі щодо ТОВ “КБК” внесено 42 судових рішення!

Наразі відносно підприємства відкрито 5 кримінальних проваджень, 2 з яких – в м. Ужгород.

Працівники Служби безпеки України в Закарпатській області встановили факт змови між працівниками Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради (далі – Департемент) та службовими особами ТОВ “КБК” у період 2015-2016 р. під час ремонту площі Петефі, які завдали матеріальних збитків міському бюджету на суму 2 мільйони 471 тисячу 454 грн., а також шляхом зловживання службовим становищем вкрали 963 тисячі 824 грн.

В згадуваному кримінальному провадженні, слідчий майор СБУ Пшеничний І.І. також встановив, що в 2016 році працівники Департаменту та ТОВ “КБК” заволоділи бюджетними коштами у розмірі 502 тисячі 212 грн під час виконання робіт на вулиці Підградській.

фото: Голос Карпат

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *