Про погрози з боку керівниці фонду “Кожен має другий шанс” Анжеліка Могорити повідомила Ольга Чепур, проілюструвати слова скрінами з переписки.



Жінка каже, що погрози у її бік стали лунати після того, як попросила надати звіт про витрати, оскільки отримала від знайомих інформацію про необліковані кошти організації, які могли бути просто привласнені.
З приводу підозри у шахрайстві керівниці фонду Ольга Чепур звернулася до податкової інспекції. Ось, що жінка пише про цю історію:



Ми з’ясували, що БФ “Кожен має другий шанс” зареєстровано 5 років тому. Анжела Могорита

є його другим власником разом з Іриною Мандрик з нульовим капіталом. Попри неприбутковість, востаннє у відкритому доступі фонд звітував про наявність 80 тисяч гривень. Кошти керівник фонду збирає через мережу Facebook на власну накопичувальну картку. У фонду є у власності також земельна ділянка та притулок у селі Барвінок під Ужгородом.



[…] Про це розповіли знайомі Ольги Чепур, яка скаржилася на непрозорру бухгалтерію благодійного фонду “Кожен має други йшанс”, очолюваного Анжелою Могоритою, про що ми писали раніше. […]