Про непридатну для вживання продукцію повідомили читачі Groza-news, підкріпивши повідомлення фотодоказами.

Зокрема, сьогодні, 24 червня близько 10.00 ранку зафіксували у супермаркеті “Велмарт” на вулиці Капушанській сьогодні запліснявілі кнедлі. При цьому, очевидці кажуть, що пліснява була на всіх кнедлях, що виставлені на продаж. Також покупці повідомили, що у цому ж магазині продають несвіжу рибу карася із запахом гнилі.

У зв’язку з цим, редакція Groza-news просить адміністрацію супермаркету забрати з продажу дану продукцію.

Залишити відповідь