Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв знехтував безпекою учасників та гостей вчорашньої Ужгородської регати і не покосив борщовик у місцях скупчення людей.

Про це повідомляє сторінка “Закарпатське телебачення” у мережі “Фейсбук”.

Борщовик невеликий, проте повний отрути і густо засіяний берегом річки Уж. Потрібно було добре дивитися під ноги, щоб не наступити на нього. Деякі люди уже скаржилися на те, що попеклися ним.

Аби вкотре нагадати меру про проблему борщівника в Ужгороді, депутат Ужгородської міської ради Володимир Білонка з товаришем створив спеціальний плавзасіб з борщівником під жартівливою назвою “Ужгород Розквітає”. Команда оформила свій плавзасіб згідно з новим туристичним брендом міста – борщівником. Її учасники косили борщовик на своєму судні дорогою до фінішу, оголюючи проблему для керівництва міста.

Однак, проблема борщівника, схоже Богдана Андріїва не цікавить. Про це свідчить, принаймні його бездіяльність навіть після того, як нещодавно екс-кандидат у мери міста Віктор Щадей та інші активні ужгородці своїми силами косили борщівник і прибирали береги річки Уж у межах міста.

Натомість Ужгород щодалі перетворюється у місто бетонної бруківки та бордюрів…

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *