Вихователька дитячого садочку №5 «Гармонія» у м. Виноградів, яка раніше побила свою ученицю і отримала за це вирок суду, поновляється на роботі. Про це повідомляють місцеві журналісти. Згоду на поновлення скандальної колеги вже дала директор закладу Ганна Йовжій.

На жаль, побиття дівчинки в садочку обійшлося вихователю у 850 гривень штрафу .

Як ідеться в ухвалі суду, вихователька Чекан Валентина «долонею правої руки нанесла останній один удар в область спини, спричинивши їй тілесні ушкодження». Прикрий інцидент трапився в серпні 2022 року. Після цього вихователька терміново звільнилася за власним бажанням до вироку суду. Слідство встановило та підтвердило в ході судового слухання, що вихователька «схопила дитину правою рукою за її ліву руку і почала трусити тілом, спричиняючи їй при цьому фізичний біль». Внаслідок цього дитинка отримала тілесні ушкодження, що підтверджується висновком судово-медичного експерта № 132/В від 05.09.2022 року.

Наразі директор садочку Ганна Йовжі намагається відновити звільнену виховательку на роботі, щоб та і далі матюкала та била дітей, адже, виходячи з реалій, ціна такому безчинству всього 850 гривень.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *