У Виноградові завтрашнім числом звільнили директорку угорськомовної школи міста Габрієлу Гомокі, оголосивши догани. Про це повідомляє журналіст Олена Мудра.

За словами медійниці, так освітянка поплатилась за те, що три роки була в числі директорів, котрі відстоювали освіту Виноградівщини і свою школу від зазіхань начальника відділу освіти Юрія Свища, людини нардепа Владислава Поляка.

“Вкотре історію з узурпацією освіти Виноградівщини розповім згодом. А зараз хочу публічно звернутись до керівника Служби безпеки України в Закарпатській області Івана Рудницького, щоб підпорядкований йому орган перевірив роботу КУ “Центр з обслуговування якості освіти” Виноградівської міськради (раніше Виноградівської районної ради) та її керівництва. Йдеться, зокрема, про призначення на керівну посаду особи без відповідної кваліфікації; зловживання службовим становищем, перевищення повноважень і професійний тиск; розкрадання бюджетних коштів через тендерні закупівлі. Іван Львович, хочеться вірити, що слід “виноградівського кумівства” не стане вище закону”– повідомила Олена Мудра.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *