28.03.2023 15:56 КРИМІНАЛ


На своїх інтернет-сторінках у соцмережах чоловік виправдовував дії російських військових та заперечував збройну агресію рф проти України.

Агітатор поширював дописи, в яких визнавав правомірними дії керівництва рф та поширював російські наративи щодо «нацизму» в Україні.

Незаконні референдуми у тимчасово захоплених районах України чоловік називав «волевиявленням» громадян, а провину за злочини російських військових перекладав на т.зв. «світове правління».

Також підозрюваний звинувачував ЗС України у знищенні українських населених пунктів та мирного населення.

Ініційована СБУ експертиза підтвердила наявність у публікаціях публічних виправдовувань та заперечень збройної агресії рф проти України.

У межах раніше відкритого кримінального провадження правоохоронці провели обшуки за місцем проживання фігуранта, де виявили комп’ютерну техніку та засоби зв’язку із доказами злочинної діяльності проти державної безпеки України.

Слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України – «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників».

Матеріали справи разом з обвинувальним актом скеровано до суду.

Оперативні та слідчі дії проводилися Управлінням Служби безпеки України у Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури.

СБУ

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *