Щеина передодні війни в Україні, а з 24 лютого і поготів українці з центру, сходу тампівдня,України масово приїхали шукати призистокина Закарпатті. На жаль, людським горем скористалися не лише місцеві жителі, які у пази підняли вартість оренди для цих людей, але й шахраї, які досі видурюють передоплату від переселенців.Наразі в області є такі люди, за словами волонтерів, котрі беруть від 300 гривень за матрац на землі на одну добу, а у кімнати заселяють по 5-6 людей. Є таке, що однокімнатні квартири здають за 15 тисяч і заселяють туди по 7 людей. Хтось просить за 3 тисячі зняти, а комусь все рівно, вони згідні платити будь-які гроші, аби тільки надали їм комфортні умови.

Разом з тим, є і гості, які прямо пишуть, що готові платити тисячу доларів за місяць за двокімнатну квартиру.

З іншого боку, попри жорсткий моніторинг, окремі готельні комплекси Закарпаття деруть із людей понад 400 тисяч гривень за місяць проживання:

Гості розповідають, що ціни у кілька разів зросли і у готельному комплексі Верховина, що біля Невицького замку неподалік Ужгорода.

Однак, найбільше шкоди тимчасово переміщеним українцям завдають шахраї, які, називаються на безвихідності цих людей і видурюють завдатки за неіснуюче житло. Подаємо інформацію про цих споитників і для правоохоронних органів і для наших земляків з іншої території України, які шукають житло

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *