Ідеться про Мукачівську територіальну громаду, яка від завтра припиняє приймати школярів.

Відповідно завтра всі навчальні заклади Мукачівської міської територіальної громади переходять на систему дистанційного навчання. Причиною цього рішення є зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип. Щодо можливого відновлення очного навчання будемо інформувати завчасно.

Залишити відповідь