Сьогодні на пункті пропуску “Лужанка” відбулась зустріч заступника міністра зовнішньоекономічних зв’язків та закордонних справ Угорщини Левенте Модьора, заступника міністра інфраструктури України Мустафи Наєма, представників Закарпатської митниці та Закарпатської ОВА.

Про це повідомив Перший заступник голови Закарпатської обласної ради Андрія Шекети, котрий також взяв участь у зустрічі. “Ще з 2020 року ми обговорювали питання інфраструктури, в тому числі і розбудову інфраструктури прикордонної. Не буду переповідати, про що саме домовились, скажу тільки, що терміни, про які йшлося, це тижні…”, – прокоментував подію Андрій Шекета.

У свою чергу, у рамках форуму «Re:Open Zakarpattia 2022» Мустафа Найєм розповів, що сьогодні питання логістики, доставки чутливих вантажів, їжі ліків та експорту продукції за кордон є надважливими для держави. Він також зауважив, що у парламенті готується законопроект щодо спрощення державно-приватного співробітництва, який спростить такий вид співпраці та залучення приватних коштів, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної ради.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *