Про це повідомив кандидат наук із державного управління, доцент, завідувач кафедри геодезії, землеустрою та геоінформатики Ужгородського національного університету, голова ГО «Інститут раціонального природокористування» комплексного плану збереження та регуляції поверхневих вод Владислав Пересоляк.    

На Закарпатті на кафедрі геодезії, землеустрою та геоінформатики Ужгородського національного університету розробили концепцію «Щодо розроблення комплексного плану збереження та регуляції поверхневих вод в Закарпатті». Її надіслали науковцям Національної академії аграрних наук України. З результатами досліджень автор цих рядків і його колеги неодноразово виступали на міжнародних конференціях, публікували статті в наукових збірниках.

Напрацювання враховано в «Стратегічних та оперативних цілях і завданнях регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021—2027 років» та в «Плані заходів із реалізації у 2021—2023 роках Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021—2027 років». Ці документи передбачають розроблення проєкту «Реанімації осушувально-зволожувальних систем Закарпатської області».

За словами пана пересоляка, важливо, щоб плани не залишилися деклараціями про наміри. Якщо розпочнеться практична їх реалізація, можна буде з оптимізмом дивитися в завтрашній день. Зрозуміло, що зволікання тут неприпустиме. Ситуація потребує практичного розв’язання всіх зазначених проблем.

Джерело

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *