
Водій автобусу Ужгород-Чернівці виганяв людей з онлайн квитком.
Сьогодні інспекторами Відділу державного нагляду (контролю) в Закарпатській області ДСБТ проведено рейдову перевірку, в результаті якої у водія автобуса, що здійснює перевезення по маршруту Ужгород-Чернівці було виявлено відсутність необхідних документів. В результаті чого на перевізника було складено акт за ч.1 абз.11 ст. 60 Закону України “Про автомобільний транспорт “, відповідальність за дане порушення є у вигляді адміністративно-господарського штрафу у розмірі 19200 гривень.
admin

12.06.2023 22:54 ПОДІЇ