У експлуатацію будівлі мають ввести у кінці травня поточного року. Про це розповів заступник голови Закарпатської облансої ради Василь Дем`янчук у ході візиту на місце спорудження житла, інформує Закарпатська обласна рада.

Модульні будинки облаштовано всередині та профінансовано благоустрій території, в основному, за фінансового сприяння Уряду Словацької Республіки. Зокрема, на ці потреби виділено близько 8 мільйонів 200 тисяч гривень.
Самі ж будинки зводяться за кошт благодійного фонду “Карітас Чеської Республіки”. Проектний менеджер фонду на Закарпатті Наталія Мацькова повідомила, що, окрім словацької допомоги, вдалося залучити партнерів та меценатів з інших фондів.

Власне будівництво розташоване у селищі Середнє, що на Ужгородщині на території будинку сімейного типу організації “Ковчег миру”. Наразі у будинку проживає 17 дітей та 6 дорослих, яких свого часу вдалося евакуювати з Маріуполя. ВПО спочатку жили у аналогічному будинку у самому Маріуполі, але окупаційна влада просто розікрала з будівлі все майно.
За словами Василя Дем`янчука, житло зведено у досить стислі терміни завдяки професіоналізму працівників підприємства «Зібрано», яке перемістило виробничі потужності з Броварів Київської області на Закарпаття. “Зібрано” вже понад 10 років займається проєктуванням, виробництвом, постачанням і монтажем енергоефективних будинків по всій Україні та ЄС.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *