30.01.2024 10:50 СОЦІО

29 січня на підставі листа з поліції залучалося водолозно-рятувальне відділення для проведення пошукових робіт мешканця с. Воловиця Берегівського району, який 07.12.2023 року пішов з дому та не повернувся, – повідомляє пресслужба ДСНС.
В ході досудового розслідування було встановлено, що громадянина в останнє бачили поблизу озера Горбок, с. Дунковиця Берегівського району. Станом на 13:30 роботи по обстеженню водойми завершено, обстежено близько 6000 кв. м підводної частини, тіло не виявлено. Для пошукових робіт залучалось водолазно-рятувальне відділення м. Хуст.
