Саме такий кошторис передбачає  Регіональна програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Закарпатській області на період до 2023 року, повідомляє офіційний сайт Закарпатської облради.

У рамках цієї ініціативи планується закупити 54 відеокамери з функцією фіксації і розпізнавання автомобільних номерів.

Також у рамках цієї ж програми планується систематично здійснювати габаритно-ваговий контроль транспортних засобів з метою збереження автомобільних доріг загального користування; підвищення рівня безпеки перевезення пасажирів та вантажів комерційним автомобільним транспортом; забезпечення будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах; впровадження системи оповіщення водіїв про дорожньо-транспортні пригоди та інформування у регіональних ЗМІ про проблеми безпеки дорожнього руху через цикли передач та тематичні публікації, тощо.

Програму розраховано на 2021– 2023 роки. Її кошторис складає 217 млн 84 тис гривень, у тому числі 35 млн 490 тис грн з обласного бюджету, 12 млн — з районних та 170 млн 350 тис із держбюджету.

Більше новин читайте на телеграм-каналі Groza-news та на нашій сторінці у мережі Facebook

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *