В Умовах, коли найпотужніший військовий союз світу думає, чи закривати небо над Україною, боячись бути втягнутим у Третю світову війну, експерти з міжнародної політики пропонують негайно попрацювати над двома шляхами вирішення цієї проблеми.

Перший шлях — перенесення систем протиповітряної оборони з неядерних учасників Альянсу та сусідів України — Литва, Латвія, Естонія Польща та інших до кордонів з РФ та Білоруссю з тим, щоб ці установки обслуговували навчені військові цих країн, які заздалегідь отримають українське громадянство. Таким чином НАТО не буде втягнуто у пряму війну проти РФ.

Другий шлях — вимога України до Ради Безпеки ООН — створити «протиядерні парасольки» над атомними електростанціями України та введення миротворців ООН, які б оберігали станції від потенційної катастрофи.

 Наразі в Україні функціонує 15 атомних енергоблоків. Шість із них — на найбільшій АЕС в Європі — Запорізькій (6000 МВт), яка також має сховище відпрацьованого ядерного палива. Нині територія цієї АЕС захоплена терористами Путіна і у разі знищення, загрожує екологічною катастрофою усій Європі.

Ці та інші думки щодо захисту та протистояння РФ протягом останніх днів були озвучені українськими  експертами у ефірі «Суспільного» радіо та телебачення і, цілком можуть слугувати альтернативними способами збереження цілісності України.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *