Старий-новий заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк приступив до виконання своїх  обов’язків. Про це свідчить допис Шинкарюка у мережі «Фейсбук» разом зі світлиною, де він з головою ОДА Полосковим бере участь у онлайн-конференції з «Укрзалізницею».

 «Сьогодні, за ініціативи голови Закарпатської ОДА Полосков Анатолий відбулася робоча нарада у формі відео – зв’язку з керівництвом національного перевізника вантажів та пасажирів – Акціонерне товариство «Українська залізниця» з питань організації взаємодії та взаємодопомоги в рамках сучасної адміністративно – територіальної реформи…”,  — написав Шинкарюк на своїй сторінці у мережі і прикріпив фото з Полосковим.

Разом з тим, важко не помітити, як у тому ж «Фейсбуці» платно рекламується допис телеграм-каналу «Новини з полонини», який закарпатські ЗМІ повязують з Віктором Балогою, про політичну залежність нового зама Полоскова від партії «Батьківщина».

«Основі фінансові схеми області Олексій Петров віддає Батьківщині. Місяць тому департамент охорони здоров’я очолив Анатолій Пшеничний, людина із групи впливу Василя Щура, неофіційного короля Міжгірщини. Йому на допомогу, заступником голови ОДА, призначають Ігоря Шинкарюка, також з групи впливу Щура. Цікаво, що Шинкарюк вже займав цю посаду. Звільнився перед місцевими виборами, щоб очолити в Ужгороді технічну партію Андріїва “Самопоміч”. І тепер знов повертається в ОДА. Кришує всіх вищеназваних Михайло Ланьо. Всі перелічені призначення – аванс за підтримку Батьківщиною Олексія Петрова на посаді голови облради», –  поширюють припущення «Новини з полонини».

Насправді ж не важко перевірити за допомогою Google, що Василь Щур балотувався на останніх виборах голови Міжгірської ОТГ від «Рідного Закарпаття» і ніколи не був у партії «Батьківщина».  

Такі припущення і вкиди компромату можуть бути пов’язані з тим, що партія сина Віктора Балоги «Команада Андрія Балоги» не увійшла до широкої коаліції у Закарпатській обласній раді.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *