Сьогодні і Ужгороді о 10.00 стартувало друге пленарне засідання І сесії Ужгородської міської ради VIII скликання. Бюджет сесії вважається чи не найбільшим за останні 5 років.

Міський голова з командою винесли велику кількість земельних, комунальних та інших грошових питань, які мер не наважувався розглядати в ході виборчої кампанії.

Як повідомляється на одній зі сторінок у мережі “Фейсбук”, серед найбільш зашкварних питань земельний проєкт щодо остаточного розпилу території заводу “Модуль”, детальний план території поблизу Перечинського автовокзалу, що протягують на користь будівельної компанії “IDM” для будівництва торгівельного центру на місці колишнього громадського туалету, а також детальний план території подлизу готелю “Закарпаття”, де новообраний депутат Павло Маєрчик планує забудувати зелену зону вздовж вул. Минайської. Крім того, рішенням сесії пропонується відшкодувати підприємствам Богдана Андріїва 32 млн грн за перевезення пільгових категорій громадян, у тому числі і 5 млн на АТП 2107 родини Богдана Андріїва.

З прямої трансляції засідання, що ведеться на сайті Ужгородської міської ради видно, що депутати не йдуть на пропозиції мера і знімають велику кількість питань з порядку денного на довивчення. Так щойно депутат Мильо запропонував зняти з порядку денного більше 10 питань. Схоже, що наразі в Ужгородській міській раді немає чіткої домовленості більшості депутатів з позицією мера. Очевидно, у сесійній залі сформувалася тверда опозиція до міського голови.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *