12.04.2025 12:27 СПОРТ

 


Взяв участь у другому із серії масштабних благодійних забігів, які заплановані на Закарпатті на цей рік, – в Uzhhorod Half Marathon, – повідомив голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

– Майже 700 учасників вийшли на дистанції 21,097 км, 10 км та бігли естафету. Наймолодші спортсмени могли обрати маршрут протяжністю 100 м, 400 м або 1 км.

Головна мета заходу – підтримати наших воїнів-титанів, які три роки поспіль мужньо та ефективно чинять опір ворогу, сили якого переважають у рази. Завдяки стартовим внескам учасників та підтримці спонсорів для 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону 128 ОГШБр закупили пікап, РЕБи, РЕБ-рюкзак, безпілотний авіаційний комплекс.

Вдячний всім, завдяки кому цей захід став можливим. Передусім – нашим захисникам, організаторам і, звісно ж, учасникам та учасницям, які кинули собі виклик і подолали обрану дистанцію!

Продовжуємо розвивати спорт на Закарпатті та підтримувати військових!

Залишити відповідь