Про це в Ужгородському прес-клубі заявив публічно Директор Реабілітаційного центру для людей з інвалідністю та ветеранів війни Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Віктор Петров.

За його словами, чиновники намагаються захопити рейдерством організацію щоб керувати будівництвом центру. “Коли справа вже майже завершується, на представників організації почався психологічний та фізичний тиск. Ми бачимо, що робляться спроби зміни керівництва федерації, спроби когось зі сторони вплинути на те, як буде функціонувати юридична особа”, – каже Віктор Петров. – Це спільна колективна власність, до якої може приєднатися будь-який ветеран.  Але посадові особи від депутатського корпусу міської ради, заступників мера і чиновники з ОВА, які представляють особисті інтереси, здійснюють тиск на керівництво федерації. Я хотів би закликати тих людей, які пробують фізично впливати на будь-яких членів організації, забути про малинові піджаки і 90-ті. Нічого назад не відкатається..», – зауважив Петров.

Нагадаємо, що комплекс приміщень колишньої котельні площею понад 1600 м. кв. за адресою вул. Ф.Тихого, 13Б, Закарпатському обласному осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату міська влада передала у вересні 2014 року. За словами Олександра Лизанця, голови Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату. Олександр каже, що Геннадій Москаль, який був на той час головою Закарпатської ОДА, допоміг отримати у постійне користування землю. Далі 100 тис.грн. на проектну документацію зібрали підприємства «Джебіл», «Ядзакі», «Єврокар». «Ми звернулися з запитом до Фонду регіонального розвитку на фінансування, нам виділили 11 млн.грн. на реконструкцію. Потім я звернувся до Іванни Климпуш-Цинцадзе,  на той час вона була Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, вона допомогла вийти на американців, 4 роки переписки і у 2020 р. нам виділили кошти ( 600 тис.доларів)», – розповів Олександр Лизанець.  Тарас Тарасенко, народний депутат України, голова підкомітету з питань прав людини зауважив, що ще восени проводив нараду у Закарпатській ОВА. «Мені тоді повідомили що на Закарпатті відсутні повноцінні реабілітаційні центри взагалі. Для мене це було здивуванням, бо Закарпаття — рекреаційний регіон, де ще у 2014 році мали бути побудовані  повноцінні реабілітаційні центр. Зараз є проекти, і ОВА, з побудови реабілітаційних центрів, але вони високовартісні і довготривалі. Коли йде війна і багато військових потребують негайної допомоги, щоб відновитися і піти на фронт, щоб повернутися у мирне повноцінне життя, на Закарпатті таких центрів не вистачає, – каже нардеп. – Радий, щоб підходить до завершення проект Реабілітаційного центру для людей з інвалідністю та ветеранів війни. Я звернуся до Уповноваженого Президента України з питань безбар’єрності. Буде надана допомога. Бо крім самого об’єкту і забезпечення інвентарем, потрібне забезпечення спеціалістами.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *