Про це повідомляє голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький. Він анонсував чергову таку зустріч сьогодні на 17.00.
Платформа «Діалог влади і бізнесу» – майданчик, на якому підприємці можуть отримати відповіді на актуальні й проблемні запитання, де є можливість їх оперативно вирішити.
Закарпаття стало одним із перших, де запрацював такий канал комунікації, і він неодноразово доводив свою ефективність.
Сьогодні є унікальна нагода долучитися до платформи «Діалог влади і бізнесу» на національному рівні.
Залишайте свої відгуки: https://pulse.gov.ua/
📲Долучайтесь до зустрічі сьогодні о 17.00 за посиланням, прикріпленим під цим відео.
🔗Посилання на трансляцію:
https://www.youtube.com/@ДіалогВладаБізнес
