Про це повідомляє голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький. Він анонсував чергову таку зустріч сьогодні на 17.00.

Платформа «Діалог влади і бізнесу» – майданчик, на якому підприємці можуть отримати відповіді на актуальні й проблемні запитання, де є можливість їх оперативно вирішити.

Закарпаття стало одним із перших, де запрацював такий канал комунікації, і він неодноразово доводив свою ефективність.

Сьогодні є унікальна нагода долучитися до платформи «Діалог влади і бізнесу» на національному рівні.

Залишайте свої відгуки: https://pulse.gov.ua/

📲Долучайтесь до зустрічі сьогодні о 17.00 за посиланням, прикріпленим під цим відео.

🔗Посилання на трансляцію:
https://www.youtube.com/@ДіалогВладаБізнес

Залишити відповідь