Про це повідомляє Закарпаття 24 з посиланням на власні джерела та інформаційні телеграм-канали області.

“Інформація, яку ми вчора оприлюднили у публікації “Вибери мене…”: кого Офіс Президента розглядає на голову ОДА” підтверджується з власних джерел, а також вже сьогодні ранком повідомленнями у декількох ТК.

Навіть опубліковане й фото керівника ОДА Закарпаття пана Микити. Нагадаємо, ще учора всеохопний Гугл не вказував фото цієї людини.

Звісно без певного зливу від контори – СБУ не обійшлося.

Так, зокрема, ТК міського депутата від партії “Рідне Закарпаття” Віталія Глаголи сьогодні ранком повідомляє подробиці про “життєвий шлях” майбутнього голови ОДА Закарпаття.

Що відомо про потенційного голову Закарпатської ОДА? Віктор Микита родом із села Ільниця, Ірашавського району Закарпаття. Наразі, полковник Віктор Микита є першим заступником начальника Головного управління в Центральному апараті СБУ України та займається реформою служби. До призначення на цю посаду працював заступником начальника управління СБУ в Запорізькій області. Відомо також, що 2013-14 роках служив в Донецьку, а у 2015-18 роках був керівником спецпідрозділу СБУ Закарпаття по боротьбі із організованою злочиністю. Батько 4 дітей, один з який усиновлений (наскільки мені відомо).

З іншого боку, закарпатці добре розуміють, що допоки не має Указу Президента України такі речі “вилами по воді писані.”

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *