Днями представники закарпатських ЗМІ відвідали пивоварню Heming, яка нещодавно запацювала у Мукачеві. Тут варять традиційний чеський лагер.

До створення підприємства залучили фахівців з Чехії. Пивоварню почали будувати у червні 2020 року. А влітку 2022-го зварили перше пробне пиво. У продажі Heming з’явився кілька місяців тому. Його реалізовують у кегах, місткістю 30 л, а також у пляшках 0,33 л.

Наразі тут варять один сорт пива (непастеризований) – лагер 11 фільтрований і нефільтрований. У планах засновників бізнесу – варити ще 3 сорти пива – лагер 10, лагер 12, лагер 13 фільтровані та нефільтровані.

Для виготовлення пива використовують чеську сировину – хміль, дріжджі та солод.

Щомісяця впродовж 12 днів на пивоварні перебувають чеські експерти, які контролюють процес пивоваріння, дотримання рецептури й технології. Також Heming співпрацює з чеським ІТ-спеціалістом, який контролює пивоварню на відстані.

Обладнання розраховане для варіння більше ніж 1 млн л пива на рік. Тобто щомісяця виробники будуть випускати у світ 90–100 тонн пива на місяць. Продукція вже продається  в окремих супермаркетах та пабах Закарпаття та інших областей.

У планах власників пивоварні —  вихід на ширшу аудиторію та відкриття свого ПАБу.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *