Про це повідомляє пресслужба Закарпатської облради. Нинішні заступники голови облради Андрій Шекета та Василь Дем’янчук зустрілися з колишнім заступником, нині депутатом Денисом Маном та колегою по облраді Федором Шандором на Донеччині.

“Перший заступник голови обласної ради Андрій Шекета, заступник голови Василь Дем’янчук, працівники апарату облради Юрій Бортейчук та Олег Сигидін, відомий український письменник Андрій Любка й інші волонтери привезли автомобілі та гумдопомогу своїм колегам-депутатам Денису Ману, Федору Шандору та їхнім побратимам, котрі несуть службу у Донецькій області.
«Такою компанією їздили на Донеччину до наших військових. Чому нас так багато запитаєте ви? Та це ще навіть не всі) На фото немає мене, бо я фотографую, а ще двох немає, бо на момент фото вже поїхали на потрібну позицію. А багато нас тому, що це все водії, які везли 6 автомобілів для наших військових і плюс водії двох автобусів на яких ми повертаємось назад. Ці різні, але прекрасні люди, за вихідні проїхали 3000 км, щоб передати військовим з різних підрозділів, такі необхідні їм авто, які купує за ваші донати Andriy Lyubka. Звісно, що ми спільними зусиллями запакували ті машини всякими корисними речами, але самі авто нашим воїнам треба першочергово.
Зараз ми вже в дорозі назад і вночі плануємо бути вдома, щоб з понеділка, знову, кожен на своєму робочому місці, робити щось корисне для перемоги!!!», — написав про поїздку Андрій Шекета. “Нині були гості. Ми з Федір Шандор були раді бачити депутатів облради, які приїхали до нас. Недепутатів також, але про них напишу інший пост подяки. Цим чилядникам дякую, бо знаю, що не всі можуть приїхати, обговорити останні проекти рішень обласної ради на місці. Насправді, на фото – друзі, яких ціную і поважаю. Пост поза політикою, бо війна ж. Та соціально-політичне життя краю має тривати! Всіх обняв!, — пише екс-заступник голови облради Денис Ман.
«Приємні хвилини зустрічі з колегами депутатами , захисниками України! Разом з Andriy Sheketa мали змогу поспілкуватися та зробити спільне фото! Дякуємо Денис Ман та Федір Шандор! Підтримуємо, молимося, допомагаємо!», — лаконічно описав зустріч на Донбасі Василь Дем’янчук. “На фото – наші водії, які повезли машини на Донбас. Це настільки круте й елітарне зібрання людей з різних сфер, що скоро можна буде продавати квитки на право поїхати з нами!
За ці три доби безперервного руху ми встигаємо перезнайомитися, здружитися і навіть домовитися про якісь спільні проєкти в майбутньому.
Хочу щиро подякувати:
Дем’янчук Василь
Василь Агоштин
Степан Бедевельський
Михайло Дикун
Багаченко Сергій
Богдан Бібен
Андрій Хрипта
Юрій Бортейчук
Мінькевич Максим
Олександр Величко
Федір Коваль
Михайло Яворський
Сигидін Олег
Шекета Андрій
Після перемоги я зберу вас всіх, зварю бограч і наллю по чарці доброї сливовиці. Працюємо далі!”, — написав про поїздку Андрій Любка”, — ідеться у повідомленні пресслужби облради.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *