Мирославі лікарі занесли інфекцію під час видалення мозолю, що спричинило страшну хворобу. Це трапилося після того, як дівчина пережила кілька важких операцій.

Про свою історію Мирослава описує на сторінці у «Фейсбуку»:

«Моя Історія заставляє всіх неодноразово замислитися над життєвими цінностями. Це символ мужності, і волі до життя, до нормального життя, символ віри у Бога.                                                                              

 У мене ряд діагнозів, проте я не здалася п’ять років тому я вже подолала цей не легкий шлях. Тоді на моє лікування було витрачено 169000-грн завдяки не байдужим людям я це зробила. 

 Ми знайшли кошти, і коли я розпочала майже повноцінне життя, хвороба знову повернулась  оскільки хвороба трофічна виразка пяткової кістки прогресує дуже швидко.  Тому мені необхідна постійна підтримка лікуванням допоки я не зможу поїхати на операцію я використовую різні методи лікування а на це потрібні також не маленькі гроші.                                                                                                                          

 Все почалося зі злощасного видалення мозоля на п’яті – в результаті була занесена інфекція. Окрім того, в наслідок оперативного втручання з видалення спинно-мозкової грижі, у мене проблеми з відвідуванням туалету.

 Як результат – я постійно вимушена носити підгузники. Tena (m)). Окрім мене у сім’ї є ще двоє дітей. Тому Моя мама самотужки не може оплатити операцію, оскільки нинішнє життя, та лікування дуже коштовне, є постійні витрати на підгузники.                         

 Для вас ходьба – звичне явище, а для мене це справжня розкіш.

 Втративши рідного батька у віці 7 міс. та переживши ряд неприємностей, я не зламалася. Я мрію і вірю в те що все буде добре Мені тільки двадцять чотири роки, я як і всі Ви , дуже хочу бути здоровою, і щасливою», — пише Мирослава

.                                                                                                              

 РЕКВІЗИТИ    Приват банк-        5168742733114114 Ковбашин Мирослава Анатоліївна

 Моно-банк 5375-4141-2124-2282 Ковбашин Мирослава Анатоліївна)

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *