Сьогодні читачі Громади Закарпаття зафіксували будівельні роботи на вулиці Волошина в Ужгороді в історичному будинку часів XVIII століття за номером 1, який внесений у 2011 році в офіційний перелік культурних пам’яток місцевого значення.
Наразі дах та фасад просто розбирають, знявши балкон та знищуючи старовинну наліпку і столярку.
Місцеві архітектори не від влади кажуть, що цей будинок – один із найстаріших по вулиці Волошина і єдиний в Ужгороді, який зберіг автетнтичну площину фасаду. В Європі, де такі елементи збереглись, до них надзвичайно бережливо ставляться.
Чого не скажеш про Ужгород, де останнім часом схожі випадки стали масовим явищем




[…] від забороненої ОПЗЖ Мирослава Роман у коментарі до нашої публікації про нищення історичного будинку по вулиці […]